Zabawa z Rodzynką

Kolejna edycja, w której mam tę przyjemność zorganizować dla Was konkurs na moim blogu. Zestaw widoczny u góry jest do wygrania, wystarczy wypełnić zadanie i czekać na ogłoszenie wyników 🙂 A więc…

Zadanie do wykonania

W związku z tym, że niedawno obchodziliśmy Dzień Matki i Dzień Ojca zadanie jest związane stricte z tym tematem.
Opisz w kilku (minimum trzech) zdaniach relację między mamą a dzieckiem bądź (jeśli jesteś tatą) między tatą a dzieckiem. Sam zdecyduj jaki charakter ma mieć Twój opis. Czy uronię łzy ze wzruszenia, czy ze śmiechu. Do zabawy zapraszam również kobiety, które dopiero oczekują swojego maleństwa.

Miło mi będzie, gdy polubisz funpage’a sponsora oraz organizatora konkursu oraz polubisz i udostępnisz post konkursowy na swoim profilu.

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać poprzez
 • Komentarz pod plakatem konkursowym na moim funpage’u TUTAJ
 • Wiadomość meilową na adres aleksandraslubowska@gmail.com, w temacie wpisując „Zabawa z Rodzynką”
Wytypowany zwycięzca
Nadszedł czas ogłoszenia wyników i wytypowania zwycięzcy. Jest mi niezmiernie miło wyłonić tą jedną osobę, która wygrała zestaw z pozytywką – owieczką. Tą osobą jest Szczęśliwy tata, Marcin, który wysłał swoje zgłoszenie drogą meilową. Proszę o wysłanie mi swoich danych do wysyłki w ciągu 3 dni. Gratuluję i pozdrawiam 🙂
Tatą być, to fajna sprawa! To nauka i zabawa To spacery i przygody Zwiedzanie zamków i wypad na lody Tulenie w płaczu, napadach złości jak też niespodziewane salwy radości To miłość, która rośnie wraz z dzieckiem I chwile każdego dnia piękniejsze Mieć tatę- to dopiero frajda! Choć mama przecież też jest fajna:) Ale gdy mama czegoś zabroni To właśnie tata na to pozwoli:) Tata najlepszym jest przyjacielem czasem przewiezie swoim rowerem I w samochodzie z przodu posadzi I prawie auto da poprowadzić! Tata pozwoli pogłaskać pieska, powie: -Patrz synku, to nasz koleżka! W zimę zabierze smyka na sanki I nie odmówi w sklepie skakanki Dłużej pozwoli się bawić na dworze Nawet o wieczorowej porze A kiedy synek spać nie może Opowie bajkę co zasnąć pomoże. A mały synek z serca całego Prześlicznie woła tatusia swego. Radośnie do niego wyciąga ręce Wspólnych chwil pragnie coraz więcej. Uczy się tata cieszyć z tego co wczoraj Nie stanowiło- nic istotnego. Z mozołem naprawia autko bez kół: -Nie płacz już, nie płacz syneczku mój! A mały synek w chwilach radości Od taty uczy się zaradności, Miłości do mamy, zwierzątek i dzieci Tak im przyjemnie razem czas leci. Wraz z mamą z każdym dniem Rosną w siłę I tworzą pełną miłości RODZINĘ:)
szczęśliwy tata Marcin
Regulamin
 1. Organizatorem konkursu jest blogerka – Rodzynka. Sponsorem nagrody jest firma – Canpol babies.
 2. Nagrodą w konkursie jest zestaw z pozytywką – owieczką.
 3. Konkurs trwa od 23.07.2018 do 6.08.2018 do godziny 22. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 4. Zwycięża wyłącznie jedna osoba.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 3 dni po zakończeniu konkursu. Zostaną one ogłoszone na blogu oraz fanpage’u Rodzynki w oddzielnym poście.
 6. Po ogłoszeniu wyników wytypowana osoba zobligowana jest do przesłania danych adresowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, nr telefonu) w *meilu do Rodzynki* bądź w wiadomości prywatnej z jej fanpage’a w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowani są kolejni zwycięzcy na tych samych zasadach.
 7. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie.
 8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu, czyli do mnie (Rodzynka) 😉
 9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook, ani z nim związana.
 10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody)
 12. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 13. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z Organizatorem Konkursu (członkowie rodziny).

 

Autor: Aleksandra

Jestem młodą mamą, choć nie aż tak znowu młodą, bo prawie 22 lata 😅 Urodziłam w czerwcu 2017 roku córkę, Patrycję, więc rolę mamy dopiero zaczynam i jeszcze wiele przede mną - jakby nie patrzeć to całe życie ;) Za pisanie bloga oraz stworzenie strony na Facebooku wzięłam się, gdyż bardzo lubię pisać. Traktuję to po części jako swoją pasję, ale i chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi mamami. Pisanie jest taką moją odskocznią od codziennych spraw. Jednocześnie szanuję prywatność mojej rodzinki (RodzYnki), dlatego ilość dodawanych naszych zdjęć jest mocno ograniczona. Jeżeli choć trochę Cię zainteresowałam to proszę, wejdź, odwiedź mój fanpage, mój blog, poczytaj, zapoznaj się ze mną od strony pisania i jak spodobało Ci się choć trochę to zapraszam do polubienia, obserwowania mnie i komentowania. Opinia każdego z Was jest dla mnie ważna :)

Komentarze: