Moja mała recenzja zestawu CANPOL BABIES

Trzy i pół tygodnia temu zawitała do Nas paczka wysłana przez Canpol babies z takową zawartością:

Naszym zadaniem było przetestować wyżej pokazane produkty i napisać recenzję. To jest właśnie wstęp do niej 😉 Zapraszam serdecznie do lektury.

butelki antykolkowe canpol babies

Zacznę może od tego, że KAŻDA butelka powinna być wyparzona przed pierwszym użyciem. W ulotce, mimo małych literek, jest to wyraźnie uwzględnione. W zestawie do testowania dostałam dwie butelki, które nie różnią się od siebie niczym innym poza wielkością. Jedna zmieści pojemność 120 ml, a druga dwa razy więcej, tzn. 240 ml. Plusem tego typu butelek jest ich „wcięcie”, aby produkt łatwiej (przyjemniej?) się trzymało w ręku. Bądź też w rękach, gdy nasze dziecko już samo potrafi ją utrzymać. Na butelkach firmy Canpol bebies zawsze znajdują się ciekawe obrazki, które moja córka lubi podziwiać. Nie trwa to długo, ale ewidentnie jej się podobają. A jak jej to i mnie też 😉 Także wizualnie również na plus.

torba termoizolacyjna canpol babies

Niezależnie od temperatury za oknem, zawsze biorę picie dla Patrycji. Pije tak samo dużo jak ja, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie chciała się czegoś napić podczas spaceru bądź dłuższego wyjazdu, który często nam się zdarza. Na sklepowych półkach można znaleźć wiele opakowań podtrzymujących temperaturę. I wtedy stajesz przed trudnym zadaniem, które wybrać, by spełniało to swoją funkcję?

Canpol babies umożliwił nam przetestowanie jednego z takich produktów. Jest to termoizolacyjna torba spacerowa. Jest niewielka, bo ma całe 27 cm, ale to co potrzeba – pomieści. Po przetestowaniu mogę stwierdzić, że zmieści jedynie dwie (góra trzy) butelki i jakiś drobiazg (typu klucze od mieszkania/samochodu). Od takiego drobiazgu jest właśnie boczna kieszonka zasuwana na suwak. Użytkowanie właśnie tej kieszonki sprawia nieco problemu, ponieważ zamek ukryty jest pod „zakładką”.

Czytając opinię, że zmieści się tam jeszcze portfel, chusteczki higieniczne i telefon robię wielkie oczy. Ja próbowałam włożyć swój smart phone i duży portfel i nie dałam rady zasunąć. Ale być może chodzi o gabaryt mojego portfela i telefonu. Jak ktoś ma mniejszy telefon i mały portfel to prawdopodobnie się pomieści razem z butelkami 😉 Spróbujcie sami 🙂 Przyznam, że pod tym względem torba mnie zawiodła.

Producent informuje, że nie należy wkładać bardzo gorących napoi do środka. Tak wyszło, że testujemy tę torbę w czerwcu/lipcu i gorących napoi nie próbowaliśmy do niej wkładać. Natomiast co innego z zimnymi. Ulotka informuje konsumenta o tym, że w torbie napój utrzymuje swoją temperaturę do 2 godzin. Mieliśmy okazję to sprawdzić. Schłodzony napój włożyłam do torby i faktycznie po dwóch godzinach był wciąż chłodny 🙂 Po kolejnej godzinie napój był już nie co cieplejszy niż początkowo. To dowodzi, że ta torba utrzymuje temperaturę produktu tyle, ile obiecuje producent w ulotce.

Te produkty jak najbardziej spełniają nasze oczekiwania, dlatego też dostają od nas rekomendację 🙂 wypróbujcie sami! A te osoby, które już są w posiadaniu takiej torby oraz butelek proszę napiszcie swoje zdanie na ich temat w komentarzu. Jestem ciekawa Waszych opinii.

Autor: Aleksandra

Jestem młodą mamą, choć nie aż tak znowu młodą, bo prawie 22 lata 😅 Urodziłam w czerwcu 2017 roku córkę, Patrycję, więc rolę mamy dopiero zaczynam i jeszcze wiele przede mną - jakby nie patrzeć to całe życie ;) Za pisanie bloga oraz stworzenie strony na Facebooku wzięłam się, gdyż bardzo lubię pisać. Traktuję to po części jako swoją pasję, ale i chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi mamami. Pisanie jest taką moją odskocznią od codziennych spraw. Jednocześnie szanuję prywatność mojej rodzinki (RodzYnki), dlatego ilość dodawanych naszych zdjęć jest mocno ograniczona. Jeżeli choć trochę Cię zainteresowałam to proszę, wejdź, odwiedź mój fanpage, mój blog, poczytaj, zapoznaj się ze mną od strony pisania i jak spodobało Ci się choć trochę to zapraszam do polubienia, obserwowania mnie i komentowania. Opinia każdego z Was jest dla mnie ważna :)

Komentarze: