Mata „Dżungla” – bawmy się!

Na moim funpage’u wiele osób zgłosiło swoją chęć brania udziału w grze o matę edukacyjną „Dżungla” firmy Canpol babies. Zachęcam do brania udziału, gdyż w tym miesiącu również mam tę przyjemność zorganizować konkurs dla Was 😀

Zadanie do wykonania

Wiadomo, że każde dziecko to 50% mamy i 50% taty. Jednak jest coś takiego, co sprawia, że patrząc na dziecko stwierdzasz, że w zdecydowanej większości geny odziedziczyło po jednym z rodziców. Zadanie konkursowe polega na tym, aby pokazać na zdjęciu to podobieństwo. Czy to porównanie lat dziecięcych rodzica z pociechą, czy teraźniejsze czasy… decyzja należy do Was.

Uchwyć ten moment i pokaż Nam.

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać poprzez
 • Komentarz pod plakatem konkursowym na moim funpage’u tutaj 🙂
 • Wiadomość meilową na adres aleksandraslubowska@gmail.com, w temacie wpisując „Konkurs z Rodzynką”
Dodatkowy warunek uczestnictwa

Miło mi będzie, gdy polubisz fanpage sponsora Canpol babies oraz organizatora konkursu Rodzynka

Nie jest to warunek konieczny, gdyż osoby nieposiadające facebooka również mogą brać udział w konkursie. Jednak polecam, na pewno nie pożałujecie 😉 A będzie to dodatkowy punkt dla Was 🙂

Wytypowany zwycięzca

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie 🙂 Tym razem praca, którą chciałabym wyróżnić jest jedną z takich zdjęć, które można skomentować jednym słowem.

WOW…

Gratuluję pani Helence Kalecie. Podobieństwo widać, jak najbardziej 😉 Czekam do 3 dni na dane do wysyłki od Pani w wiadomości prywatnej bądź na meilu.

Regulamin
 1. Organizatorem konkursu jest blogerka – Rodzynka. Sponsorem nagrody jest firma – Canpol babies.
 2. Nagrodą w konkursie jest mata edukacyjna „Dżungla”.
 3. Konkurs trwa od 06.04.2018 do 24.04.2018 do godziny 22. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 4. Zwycięża wyłącznie jedna osoba.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 3 dni po zakończeniu konkursu. Zostaną one ogłoszone na blogu oraz fanpage’u Rodzynki w oddzielnym poście.
 6. Po ogłoszeniu wyników wytypowana osoba zobligowana jest do przesłania danych adresowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, nr telefonu) w *meilu do Rodzynki* bądź w wiadomości prywatnej z jej fanpage’a w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowani są kolejni zwycięzcy na tych samych zasadach.
 7. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie.
 8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu, czyli do mnie (Rodzynka) 😉
 9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook, ani z nim związana.
 10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody)
 12. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 13. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z Organizatorem Konkursu (członkowie rodziny).

 

Autor: Aleksandra

Jestem młodą mamą, choć nie aż tak znowu młodą, bo prawie 22 lata 😅 Urodziłam w czerwcu 2017 roku córkę, Patrycję, więc rolę mamy dopiero zaczynam i jeszcze wiele przede mną - jakby nie patrzeć to całe życie ;) Za pisanie bloga oraz stworzenie strony na Facebooku wzięłam się, gdyż bardzo lubię pisać. Traktuję to po części jako swoją pasję, ale i chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi mamami. Pisanie jest taką moją odskocznią od codziennych spraw. Jednocześnie szanuję prywatność mojej rodzinki (RodzYnki), dlatego ilość dodawanych naszych zdjęć jest mocno ograniczona. Jeżeli choć trochę Cię zainteresowałam to proszę, wejdź, odwiedź mój fanpage, mój blog, poczytaj, zapoznaj się ze mną od strony pisania i jak spodobało Ci się choć trochę to zapraszam do polubienia, obserwowania mnie i komentowania. Opinia każdego z Was jest dla mnie ważna :)

Komentarze: