#KonkurszRodzynką

Po raz pierwszy zgłosiłam się do organizowania konkursu w BLOGOSFERZE Canpol babies i mi się udało! 😀 Czuję wielką satysfakcję, że mogę zorganizować dla Was konkurs. Co prawda, jest to pierwszy konkurs w historii mojego bloga, także być może to dlatego takie odczucia występują 😛 Ale do rzeczy moi drodzy 😉

Do wygrania jest zestaw butelek „Little Cutie” wraz ze sterylizatorem

Zadanie do wykonania

Jako, że butelki wystawione w tej edycji mają nazwę „Little Cutie” to moje zadanie dla Was polega na tym, by wysłać najbardziej urocze bądź zabawne zdjęcie Waszego malucha. Może to być zdjęcie zrobione podczas snu dziecka, podczas zabawy, podczas jedzenia… w tym daję wolną rękę uczestnikom.

Dodatkowo do zdjęcia proszę o załączenie krótkiego opisu (w przynajmniej dwóch pełnych zdaniach) wspomnienia związanego z tym zdjęciem.

Zdjęcie wraz z opisem można przesłać poprzez
 • Komentarz pod plakatem konkursowym na moim fanpage’u – TUTAJ
 • Wiadomość meilową na adres aleksandraslubowska@gmail.com, w temacie wpisując „Konkurs z Rodzynką”
Dodatkowy warunek uczestnictwa

Miło mi będzie, gdy polubisz fanpage sponsora Canpol babies oraz organizatora konkursu Rodzynka

Nie jest to warunek konieczny, gdyż osoby nieposiadające facebooka również mogą brać udział w konkursie. Jednak polecam, na pewno nie pożałujecie 😉 A będzie to dodatkowy punkt dla Was 🙂

Proszę o jedno zdjęcie. Kolaże nie będą brane pod uwagę!
Zwycięzca

Przyznam, że miałam ciężki orzech do zgryzienia… Myślałam, że zgłosi się niewielka garstka, jednak jestem pozytywnie zaskoczona 🙂 Dziękuję wszystkim za udział i zachęcam do brania udziału w kolejnych konkursach 🙂

Do zabawy zgłosiło się, uwaga, 94 osoby! Wśród tych osób znalazła się ta jedna zwycięska (choć na prawdę było ciężko wybrać tylko jedną pracę). Gratuluję pani Annie Agnieszce Mierzwie 😀 Czekam 3 dni na informację od Pani o danych do wysyłki.

A oto zwycięska praca 😀

Rodzynka oto zdjęcie zrobione rano w szpitalu po nocnej akcji porodowej…
pierwsze spotkanie Maluszka z Tatą.. i ta minka! 😍😂

To miłość od pierwszego ujrzenia,
gdy całe życie w jednej chwili na zawsze się zmienia….
To potrzeba ciągłej troski i bliskości,
dzięki której oksytocyna w mózgu na stałe już gości! 

Regulamin
 1. Organizatorem konkursu jest blogerka – Rodzynka. Sponsorem nagrody jest firma – Canpol babies.
 2. Nagrodą w konkursie jest sterylizator wraz z dwiema butelkami (dużą i małą) „Little Cutie”.
 3. Konkurs trwa od 09.02.2018 do 28.02.2018 do godziny 22. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 4. Zwycięża wyłącznie jedna osoba. Zwycięzce wybiera komisja w składzie dwuosobowym: ja oraz moja mama 🙂
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 3 dni po zakończeniu konkursu. Zostaną one ogłoszone na blogu oraz fanpage’u Rodzynki w oddzielnym poście.
 6. Po ogłoszeniu wyników wytypowana osoba zobligowana jest do przesłania danych adresowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, nr telefonu) w *meilu do Rodzynki* bądź w wiadomości prywatnej z jej fanpage’a w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowani są kolejni zwycięzcy na tych samych zasadach.
 7. Jest to konkurs fotograficzny z niewielkim opisem. Temat: „Mały słodziak”. Należy wysłać zdjęcie swojego malucha, na którym wygląda mega uroczo bądź zabawnie, bądź to i to 😉
 8. Jedna osoba może przesłać 1 zgłoszenie! Praca zgłoszona nie powinna być już nagrodzona w innym konkursie.
 9. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu, czyli do mnie (Rodzynka) 😉
 10. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook, ani z nim związana.
 11. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 12. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody)
 13. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 14. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z Organizatorem konkursu (członkowie rodziny).

*meil do Rodzynki* – aleksandraslubowska@gmail.com

Autor: Aleksandra

Jestem młodą mamą, choć nie aż tak znowu młodą, bo prawie 22 lata 😅 Urodziłam w czerwcu 2017 roku córkę, Patrycję, więc rolę mamy dopiero zaczynam i jeszcze wiele przede mną - jakby nie patrzeć to całe życie ;) Za pisanie bloga oraz stworzenie strony na Facebooku wzięłam się, gdyż bardzo lubię pisać. Traktuję to po części jako swoją pasję, ale i chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi mamami. Pisanie jest taką moją odskocznią od codziennych spraw. Jednocześnie szanuję prywatność mojej rodzinki (RodzYnki), dlatego ilość dodawanych naszych zdjęć jest mocno ograniczona. Jeżeli choć trochę Cię zainteresowałam to proszę, wejdź, odwiedź mój fanpage, mój blog, poczytaj, zapoznaj się ze mną od strony pisania i jak spodobało Ci się choć trochę to zapraszam do polubienia, obserwowania mnie i komentowania. Opinia każdego z Was jest dla mnie ważna :)

Komentarze: